انواع جی پی اس ردیاب و ردیاب پرسنلی، خودرو و حیوانات

بهترین ردیاب مناسب خودروی پراید

انتخاب یک ردیاب مناسب خودروی پراید

وقتی سه عبارت "سرقت خودروی پراید" را در جستجوگر گوگل می نویسیم عباراتی مانند این ها در نتایج ظاهر می شود: "فیلم سرقت خودرو، سرقت خودرو در 13 ثانیه، رکورد سرقت ماشین، دزدی ماشین پراید، روش سرقت پراید". با کمی جستجوی بیش تر درباره ی این عبارات متوجه می شویم که پراید به دلیل ضعف امنیتی، بیش از سایر خودروها مورد هجوم سارقان قرار می گیرد. طبق نظر کارشناسان، صنعت خودروسازی به عنوان دومین صنعت بزرگ کشور با مشکلات زیادی روبرو است. یکی از این مشکلات ضعف خودروسازان در تحقیق و توسعه است. شرکت های بزرگ در جهان عموماً با تحقیقات لازم به شناسایی نیاز مردم و تطبیق محصولات خود با خواسته و نیاز مصرف کنندگان به رفع ضعف های تولیدات خود می پردازند. اما در ایران این تغییرات به دلایل مختلف صورت نپذیرفته است و شرکت های خودروسازی با وجود تغییراتی که بر خط تولید خود می دهند همچنان نسبت به تولیدات سایر کشورها ضعف های عمده ی امنیتی دارند. از این رو پراید در برابر سرقت ضعیف ترین خودرو شناخته شده است.

سرقت خودروی پراید

ضعف ایمنی در خودرو پراید

شاید سوال شود که چرا به جای مطرح کردن ویژگی ها و موارد مهم در خرید ردیاب مناسب عنوان مقاله ردیاب مناسب برای پراید است، زیرا یکی از مشکلات اساسی وسایل نقلیه ی ایرانی مانند پراید ضعف امنیتی آن است. به طوری که بالاترین درصد سرقت از میان وسایل نقلیه به این خودرو مربوط می گردد. مسلماً دغدغه ی افراد با توجه به اینکه صاحب چه خودرویی هستند متفاوت است. به طور مثال دارندگان خودروهای خارجی دغدغه ی مشابه با صاحبان خودروهای ایرانی ندارند و بالطبع خودروهای ایرانی نیز با یکدیگر تفاوت هایی در میزان امنیت در برابر سرقت دارند. بنابراین در این مقاله روی صحبت مان تنها با صاحبان پراید است. در این متن ایده آل ترین ردیاب برای صاحبان خودروی پراید را می خوانید.


با توجه به نقائص امنیتی پراید چه کنیم که خودرو را ضدسرقت نماییم؟
اکثر صاحبان خودروی پراید از چگونگی افزایش امنیت خودروی شان می پرسند.
چه کار  کنم تا امنیت خودرو را افزایش دهم؟
برای افزایش امنیت درب های پراید چه کار کنم؟
بهترین دزدگیر برای پراید در بازار چه مدلی است؟
آیا راه کاری وجود دارد که اگر خودرو را دزدیدن بتوان آن را پیدا کرد؟
آیا ردیاب ها خوب هستند و افرادی که نصب کرده اند راضی اند؟
بر روی خودرو خود دزدگیر نصب کنم یا ردیاب خودرو؟

ضد سرقت کردن درب پراید

یکی از مشکلات عمده ی خودروی پراید ضعف امنیتی درب های این وسیله ی نقلیه است و به الطبع دارندگان این وسیله ی نقلیه به دنبال راه کارهایی هستند که بتوانند درب ها را تقویت کنند و یا با به کار بردن ابزارهای اضافه، مانع ورود سارق از طریق درب ها شوند.

بهترین وسیله برای جلوگیری از سرقت پراید چیست؟

ما نیاز به ابزاری داریم که در مقابل همه ی راه هایی که ممکن است سارق دست به سرقت پراید بزند بایستیم. از آنجایی که سارقان خودروی پراید با باز نمودن درب خودرو یا شکستن شیشه اتومبیل، قطع باطری و حرکت بدون روشن کردن موتور از پارکینگ دست به سرقت می زنند، بنابراین یک ردیاب می تواند همه ی این تکنیک های سرقت را خنثی کند.

راه های جلوگیری از سرقت خودروی پراید

ویژگی های یک ردیاب خودروی مناسب

ردیابی را انتخاب کنید که ضعف درب های پراید را برطرف کند:
مهم ترین ضعف پراید باز شدن درب آن در زمان کم می باشد. بنابراین سارق به راحتی می تواند درب را باز نماید. پس باید ردیابی را انتخاب نمایید که هشدار باز شدن درب خودرو و روشن شدن آن را به شما اطلاع دهد. وقتی صاحب خودرو بلافاصله از باز شدن درب مطلع گردد سریع تر هم مقابله خواهد کرد. اما در صورتی که سارق توانست خودرو را جابجا کند، باز هم جای نگرانی برای افرادی که یک دستگاه ردیاب خودرو موقعیت یاب نصب کرده اند وجود ندارد. آن ها می توانند مسیر حرکت را در خیابان به صورت آنلاین یا آفلاین ببینند.
ردیابی را برای پراید در نظر بگیرید که آنتن دهی بالا داشته باشد:
نکته ی قابل توجه و مهم برای آن که یک ردیاب خوب برای پراید تهیه  نمایید این است که آنتن دهی خوبی در خارج از شهر داشته باشد. زیرا معمولاً خودروها پس از سرقت در مکان هایی بیرون از محدوده ی شهری منتقل می شوند. در چنین شرایطی نصب یک ردیاب که بتواند خودرو را در هر مکانی ردیابی کند ضروری است.
ردیابی را در نظر بگیرید که دارای باتری داخلی قوی باشد
باید از بین دستگاه های ردیاب GPS آن مدل را انتخاب نمایید که باتری داخلی داشته باشد. باتری داخلی یکی از مهم ترین قطعات داخلی یک ردیاب باقابلیت است. چون احتمال آن که سارق برق خودروی شما را در محل مناسب قطع کند وجود دارد ولی با کمک باتری دستگاه ردیاب همچنان محل خودرو قابل شناسایی است و با هر نوع تغییری برای شما پیغام هشدار فرستاده می شود.

جهت اطلاع برخی از افراد که با کارکرد انواع دستگاه ردیاب آشنایی ندارند چند نکته را لازم دانستم بیان کنم:

لازم است قبل از هر چیز تفاوت دستگاه های ردیاب و رهیاب را بشناسید. ردیاب ها برای یافتن وسیله ی نقلیه پس از سرقت و افزایش امنیت آن به کار می آیند و از دستگاه های رهیاب برای مسیریابی استفاده می شود.
غیر از دستگاه های ردیاب خودرو، دستگاه های دیگری وجود دارد که به عنوان دستگاه ردیابی کودک و سالمندان طراحی شده اند که جهت محافظت از آن ها در لحظاتی است که بیرون از منزل هستند. این نوع ردیاب های جی پی اس با ارسال موقعیت های مکانی به تلفن همراه یکی از اعضای خانواده یا مربیان و پرستار، آن ها را از موقعیت و وضعیت شان آگاه می سازد.
همچنین ردیاب های مغاطیسی یا آهن ربایی به آن دسته از ردیاب ها گفته می شود که با یک آهنربا به اشیای فلزی متصل می شود. سایر دستگاه های ردیاب به کمک اتصالاتی که دارند به خودرو یا موتورسیکلت متصل می گردند.

بهترین ردیاب مناسب برای پراید

بنابراین این نکات را از یاد نبرید که دستگاه GPS ضدسرقتی را انتخاب نمایید که مجهز به هشدار باز شدن درب خودرو باشد. آنتن دهی بالایی داشته باشد و دستگاه مجهز به باتری داخلی باشد. با انتخاب یک دستگاه GPS با این امکانات می توانید پراید را از خطرات احتمالی سرقت محافظت نمایید.
در نهایت تنها کافی است با توجه به بودجه ی  خود یک ردیاب خودروی شخصی مناسب انتخاب نمایید. از آنجایی که ممکن است از میان انواع مدل های موجود در بازار دچار سردرگمی شوید بهتر است با تیم فروش و پشتیبانی شرکت آراسیستم یا هر یک از نمایندگان معتبر این شرکت در شهر خود تماس بگیرید و از راهنمایی افراد متخصص بهره مند گردید.

برچسب ها: سرقت خودرو , جلوگیری از سرقت خودرو , بازیابی خودرو مسروقه , بهترین ردیاب ماشین , ردیاب ماهواره ای خودرو ,

[ بازدید : 41 ]

[ دوشنبه 26 اسفند 1398 ] 16:29 ] [ آریا مظفری ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]